Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wawrowie im. Sybiraków na podstawie Zarządzenia Nr IX/2022 Wójta Gminy Santok z dnia 28 stycznia 2022 informuje, że od 24 lutego do 16 marca 2022r. będzie można składać dokumenty w sprawie przyjęcia uczniów do klas pierwszych.

                Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły wraz z dokumentami uzupełniającymi będzie można odbierać od 18 lutego 2022r. w sekretariacie szkoły w godz. od 700 do 1500.

               Wniosek również można pobrać na stronie internetowej szkoły – zakładka „Dane”.

W dniu 14 lutego 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Organizatorami imprezy był Szkolny Samorząd .

W piątek została przygotowana okolicznościowa gazetka na korytarzu szkolnym. W wielu klasach znalazły się też liczne dekoracje ze  znaczną ilość czerwonych serduszek oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością  i zakochaniem, sympatią.

        Już od rana w poniedziałek  panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój - ruszyła Poczta Walentynkowa, aby można było przekazać walentynkowe wyznania. Uczennice klasy 3 Hania i  Ola   nie narzekały na brak pracy, było bowiem bardzo wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy .

             W związku z tym, iż klasy 5-8 są na nauczaniu zdalnym nie zapomnieliśmy o niespodziance dla nich, każdy dostał miłą wiadomość przekazaną librusem.

Celem naszym było promowanie takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą.

 

Dziękujemy wszystkim za miły dzień a Nadii z kl.2b, Emilce z kl.2b, Ali z kl.3, Zosi z kl.3 , Oli z kl.3 za wkład w przygotowanie tego dnia i pracę przy przekazywaniu liścików.

 

14 lutego to międzynarodowy dzień zakochanych. W tym dniu uczniowie naszej szkoły stacjonarnie klasa IV pozostałe klasy V-VIII online wykazali się uczuciem do Królowej Nauk – Matematyki, tworzyli Matematynki-Walentynki.  Mam nadzieję, że będzie to uczucie odwzajemnione😊

„Albowiem wielka miłość rodzi się z wielkiej wiedzy o ukochanym przedmiocie”

 Leonardo da Vinci