Kolejna edycja Zajączkowa już za nami!!!

Dziś o godz.14.00 w Sali Sportowej Szkoła Podstawowa w Wawrowie    odbyło się spotkanie Wielkanocne ,, Zajączkowo".

Cieszymy się że frekwencja znowu dopisała.

Dziękuję także zaproszonym gościom za ich obecność ❤️❤️.

Radość dzieci ze spotkania bezcenna.

Serdecznie chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się aby to spotkanie było bardzo wyjątkowe ❤️:

📍 Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wawrowie,

📍 Rodzicom za upieczone słodkości oraz gadżety,

📍 Sołectwu Wawrów, Sołtysowi Krzysztof Chrostek   ,

📍 Koło Gospodyń Wiejskich "Nasz Wawrów"   ,

📍 Lubuski Bank Spółdzielczy   z oddziałem w Santoku,

📍 Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej oraz Panu Dyrektorowi Romanowi Szambelanowi (  Iwona Szelest-Michniowska , Maja Zbierska , Martyna Dratwińska , Michał Leszczyński),

📍 Uczniom ze Szkolnego Koła Caritas za pomoc w kiermaszach i fachową obsługę stanowisk,

📍 Mariusz Śpiewanek   za pomoc i wsparcie 🥰

📍 Akademia Piłkarska Stal Gorzów    za gadżety dla dzieci ❤️,

📍 Malinowa chatka - centrum zabawy i relaksu dla rodzin    za wspaniałe Animacje i mega zająca 🥰🥰.

W czasie Zajączkowa Uczniowie Szkoły Podstawowej wsparli Fundację Mam Marzenie sprzedając ozdoby przekazane m.in przez Rękodzielników. Pozyskane pieniądze zostaną wykorzystane do realizacji Marzenia Antka, który chciałby pojechać do Disneylandu.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i przybycie ❤️❤️.