Klasa 7a z inicjatywy uczniów i  rodziców zdecydowała się na Adopcję na Odległość. Nasza pomoc skierowana jest  do  Nairobi w Kenii. Celem adopcji jest umożliwienie   dostępu do edukacji i leczenia. Edukacja jest narzędziem na drodze do samodzielności i wychodzenia z bezdomności.  Misją adopcji w tej placówce jest zapewnienie potrzeb ludzkich i duchowych.  Jestem dumna ze swoich Uczniów że wspierają tak szlachetny cel. Dziękuję Rodzicom za wspaniałą akcję.

R.Haściło

Kochani Nasza Szkoła w Wawrowie bierze udział w Konkursie ,,Lekcja nieśmiecenia". Do wygrania jest ścianka do nauczenia segregacji dla dzieci oraz materiały dydaktyczne do nauki.
Dziennie jedna osoba może oddać 3 głosy. Kochani działamy.
Link do oddania głosów
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz z Zarządzeniem Nr VIII/2021 Wójta Gminy Santok z dnia 29 stycznia 2021r. dyrektor Szkoły Podstawowej w Wawrowie podaje do publicznej wiadomości rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do klasy I.

Rekrutacja na rok szkolny

2021/2022

klasa I

Dzieci obwodowe przyjęte do I klasy

1. Brzeziński Wiktor
  2. Krajewski Stanisław
  3. Prucnal Magdalena
  4. Mieszkalski Maksymilian
  5. Kwiecień Franciszek
  6. Szmytkowski Aleks
  7. Zadęcka Lena
  8. Majka Anna
  9. Bednarz Julita
  10. Schild Wiktor
  11. Kaszyca Oliwia
  12. Waldon Lena
  13. Mańko Filip
  14. Nowak Adam

Dzieci pozaobwodowe przyjęte do I klasy

1. Głowacka Maja
  2. Matela Zofia
  3. Rybiałek Maksymilian
  4. Faberski Oliwer
  5. Chojnacki Gniewko
  6. Mazurkiewicz Zuzanna
  7. Helwich Wojciech

Dyrektor szkoły prosi o potwierdzenie przez rodziców / opiekunów prawnych kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (oświadczenie do pobrania na stronie szkoły) i dostarczenie do sekretariatu szkoły lub przesłanie pocztą w terminie od 06.04.2021r.-09.04.2021r.

Oświadczenie rodziców o uczęszczaniu dziecka do szkoły znajduje się na naszej stronie "Dane.....