Uczniowie kl. 7B wraz z wychowawczynią Małgorzatą Przystajko,  przekazali lekarzom, pielęgniarkom i salowym bloku 8 Szpitala Zakaźnego  paczkę z podziękowaniami za Ich poświęcenie i pracę.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE, ŻE OD 26.10.2020r. DO 08.11.2020r.

ZAJĘCIA W SZKOLE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W SYSTEMIE MIESZANYM:

KLASY 1-3 PRACUJĄ WEDŁUG DOTYCHCZASOWEGO SYSTEMU (W SZKOLE) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

KLASY 4-8 PRACUJĄ ZDALNIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

UWAGA!

OBIADY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 BĘDĄ NORMALNIE WYDAWANE W SZKOLE.

Szanowni Państwo ponad tydzień temu podjęliśmy   inicjatywę wydrukowania kalendarza na rok 2021  z ulubionymi zwierzątkami naszych dzieci.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Waszych dzieci,  Samorządu Szkolnego oraz klasy 7a zebraliśmy bardzo dużo zdjęć pupili. Następnie  mama Romka i Hani  nieodpłatnie wykonała projekt kalendarza, dzięki czemu zaoszczędziliśmy dużą kwotę . Dzięki wsparciu uzyskanemu   od Rady Rodziców (500zł), wydrukowanie  zleciliśmy profesjonalnej drukarni. Powstał dwustronny kolorowy  kalendarz w formacie A3 z 52  zdjęciami pupili. Pragniemy kalendarz rozprowadzać w cenie 10 zł,  pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczymy na dalsze wspólne działania Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy i zrobieniem przyjemności swoim dzieciom, zapraszamy do zakupu.

Kalendarz będą mogły kupić dzieci od jutra w szkole.

Każdego roku dzień 14 października jest wyjątkowy dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Również i w tym roku uczniowie postanowili otworzyć swoje serca. Samorząd Uczniowski zorganizował krótki apel, w którym przedstawił społeczności szkolnej przygotowany przez siebie film – niespodziankę dla nauczycieli i pracowników. Po projekcji filmu każdy nauczyciel otrzymał dyplom uznania od swoich uczniów, a także oklaski i podziękowania. To był miły i bardzo wzruszający gest. Samorząd Uczniowski pragnie jeszcze raz złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, uśmiechu oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Filmik znajduje się na facebooku szkoły.

Samorząd Uczniowski z opiekunem