Regulamin funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Wawrowie od 18 stycznia 2021 znajduje się w dziale Dane.

Szanowni Uczniowie,
Podaję informacje o konkursie matematycznym Kangur 2021:

1. wpłaty w wysokości 10zł od uczestnika konkursu należy wpłacać w sekretariacie szkoły od dnia 11.01.2021 do 22.01.2021r w godzinach od 8.00 do 13.00.
2. w sekretariacie szkoły pobrać -oświadczenie o zgodzie na udział w konkursie - podpisują rodzice.
3. oświadczanie pozostaje w sekretariacie szkoły.
4. Konkurs odbędzie się w czwartek 18 marca 2021r o godz.9.00.
Zapraszam,
pozdrawiam
ISz-M

Szanowni Państwo

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju ducha, odpoczynku i uśmiechu każdego dnia. Aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł więcej radości, pomyślności i spełnienia.
Wszystkiego, co najlepsze!

Pozdrawiamy
Zespół Być jak Ignacy

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski chciał podzielić się ze wszystkimi dobrym słowem i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Żałujemy, że nie możemy zrobić tego osobiście, ale to co płynie z serca zostało przedstawione w filmie.
Elementy, które znajdują się w filmie zostały wykonane przez członków Samorządu Uczniowskiego, a piosenka nagrana przez uczniów klasy 7a. :)