DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE, ŻE OD 26.10.2020r. DO 08.11.2020r.

ZAJĘCIA W SZKOLE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W SYSTEMIE MIESZANYM:

 

KLASY 1-3 PRACUJĄ WEDŁUG DOTYCHCZASOWEGO SYSTEMU (W SZKOLE) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

 

KLASY 4-8 PRACUJĄ ZDALNIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

 

UWAGA!

OBIADY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 BĘDĄ NORMALNIE WYDAWANE W SZKOLE.

Szanowni Państwo ponad tydzień temu podjęliśmy   inicjatywę wydrukowania kalendarza na rok 2021  z ulubionymi zwierzątkami naszych dzieci.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Waszych dzieci,  Samorządu Szkolnego oraz klasy 7a zebraliśmy bardzo dużo zdjęć pupili. Następnie  mama Romka i Hani  nieodpłatnie wykonała projekt kalendarza, dzięki czemu zaoszczędziliśmy dużą kwotę . Dzięki wsparciu uzyskanemu   od Rady Rodziców (500zł), wydrukowanie  zleciliśmy profesjonalnej drukarni. Powstał dwustronny kolorowy  kalendarz w formacie A3 z 52  zdjęciami pupili. Pragniemy kalendarz rozprowadzać w cenie 10 zł,  pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczymy na dalsze wspólne działania Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy i zrobieniem przyjemności swoim dzieciom, zapraszamy do zakupu.

Kalendarz będą mogły kupić dzieci od jutra w szkole.

 

                   Każdego roku dzień 14 października jest wyjątkowy dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Również i w tym roku uczniowie postanowili otworzyć swoje serca. Samorząd Uczniowski zorganizował krótki apel, w którym przedstawił społeczności szkolnej przygotowany przez siebie film – niespodziankę dla nauczycieli i pracowników. Po projekcji filmu każdy nauczyciel otrzymał dyplom uznania od swoich uczniów, a także oklaski i podziękowania. To był miły i bardzo wzruszający gest. Samorząd Uczniowski pragnie jeszcze raz złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, uśmiechu oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Filmik znajduje się na facebooku szkoły. 

 Samorząd Uczniowski z opiekunem

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Tak jak w ubiegłych latach nasza szkoła uczestniczyła w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 2 października 2020 r.

pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mieli okazję nadrobić te zaległości. Natomiast dorośli – mogli popisać się doskonałą znajomością trudnych przypadków tabliczki mnożenia podczas… egzaminów!

Nie przypominały one poważnych testów znanych z życia, a egzaminatorami byli młodsi uczniowie klasy IV, wydawałoby się mniej surowi i wymagający. Zaopatrzeni jednak w losy z tabliczką mnożenia tworzyli Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań z jednego losu, otrzymał nagrodę – odznakę Experta Tabliczki Mnożenia, która była miłą pamiątką dla dorosłych, a dla dzieci – niezwykłą motywacją do dalszej nauki! Poza tym, czy każdy z nas kiedyś w dzieciństwie nie marzył aby zamienić się rolami z dorosłymi? Uczniowie przepytywali dyrektora szkoły, nauczycieli, obsługę szkoły oraz starsze klasy.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia za rok.

opracowała: I Szelest

KOMUNIKAT – OBIADY PAŹDZIERNIK

 

Koszt obiadów w miesiącu październiku 2020r.:

 

  • Uczniowie którzy jedzą od miesiąca września płacą w październiku – 76,50zł

 (odliczona jest przerwa tygodniowa w wydawaniu obiadów).

 

  • Uczniowie którzy zaczynają dopiero jedzenie od miesiąca października płacą – 99,00 zł.

 

Warunkiem korzystania z odpłatnych posiłków jest dostarczenie do sekretariatu szkoły wypełnionej i podpisanej „deklaracji korzystania z obiadów”  (do pobrania w sekretariacie).

 

Wpłat za obiady należy dokonywać w sekretariacie szkoły

 lub na wskazany poniżej nr konta:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W WAWROWIE

97 8367 0000 0414 7774 1410 0001

 

tytułem: wpłata za obiady/klasa, imię i nazwisko dziecka/ za miesiąc

 

Ostateczny termin wpłaty upływa w dniu 05.10.2020 r.

 

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat!