Koszt obiadów w miesiącu lutym 2020 wynosi 67,50 zł.

Warunkiem korzystania z odpłatnych posiłków jest dostarczenie do sekretariatu szkoły wypełnionej i podpisanej „deklaracji korzystania z obiadów” (do pobrania w sekretariacie).

Wpłat za obiady należy dokonywać w sekretariacie szkoły lub na wskazany poniżej nr konta:

SZKOŁA PODSTAWOWA W WAWROWIE

97 8367 0000 0414 7774 1410 0001

tytułem: wpłata za obiady/klasa, imię i nazwisko dziecka/ za miesiąc

 

Ostateczny termin wpłaty upływa w dniu 05.01.2020 r.

Wpłaty w sekretariacie można dokonywać

 w dniach

do 03.02.2020 r. do 05.02.2020 r.

 

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

  

Jeśli nie odnotujemy w dniu 06 lutego wpłaty

będziemy zmuszeni o skreślenie

ucznia z listy obiadowej w danym miesiącu.

             Dnia 23 stycznia 2020 r. nasza szkolna społeczność świętowała wyjątkowy dzień jakim jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami- panią Agatą Tyszuk, panią Martyną Dratwińską oraz panią Janina Barsabą, od początku stycznia systematycznie przygotowywali się to tego ważnego wydarzenia. Swoim dziadkom wręczali zaproszenia, jednocześnie pracując już nad pięknymi prezentami.

             W czwartek o godzinie 11.30 Babcie i Dziadkowie licznie gromadzili się już w sali gimnastycznej, która została odpowiednio przygotowana. Na dekoracji pojawiły się serca, kartki z kalendarza oraz babcia z dziadkiem. Dzieci odświętnie ubrane wyczekiwały już na swoich miejscach.

            Nasze przedstawienie rozpoczęliśmy od pięknej piosenki na cześć zgromadzonych gości, którą zaśpiewała klasa III oraz uczennica klasy VIB – Alicja Maroszek. Później pojawiły się wiersze oraz zabawne scenki. Na koniec występu wszystkie dzieci zaśpiewały swoim najbliższym „Sto lat” i tego im też życzyły. Uczniowie z uśmiechami na buziach wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty i wrócili ze swoimi dziadkami do domów.

             Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie na nasze przedstawienie. Za pomoc w organizacji dziękujemy również wszystkim Rodzicom oraz pani Iwonie Szelest – Michniowskiej, pani Kasi Surowiec i panu Michałowi Leszczyńskiemu.

Wychowawcy klas I-III

 

 

12 stycznia 2020 roku po raz kolejny uczniowie   Szkoły   Podstawowej  w Wawrowie pod kierunkiem pani Agaty Tyszuk wzięli udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
Dzień był naprawdę zimny, ale i wyjątkowo udany. Połączył wszystkich ludzi, którzy ofiarowali pieniądze jak również uczniów klasy 6a. Wszyscy wspólnie starali się, aby zebrać jak najwięcej środków dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Nasi wolontariusze zebrali w tym roku ponad 1600 zł!!!!!!
 
Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku uda się również pozyskać fundusze na tak szczytny cel.
 

OBIADY STYCZEŃ

 Koszt obiadów w miesiącu styczniu 2020 wynosi 63,00 zł.

Warunkiem korzystania z odpłatnych posiłków jest dostarczenie do sekretariatu szkoły wypełnionej i podpisanej „deklaracji korzystania z obiadów” (do pobrania w sekretariacie).

Wpłat za obiady należy dokonywać w sekretariacie szkoły lub na wskazany poniżej nr konta:

SZKOŁA PODSTAWOWA W WAWROWIE

97 8367 0000 0414 7774 1410 0001

tytułem: wpłata za obiady/klasa, imię i nazwisko dziecka/ za miesiąc

 

Ostateczny termin wpłaty upływa w dniu 5.01.2020 r.- na konto

 

natomiast z powodu przerwy świątecznej

wpłaty w sekretariacie można dokonywać tylko

 w dniu 07.01.2020 r.

                  W ramach dnia skupienia przed Świętami Bożego  Narodzenia odbyły się Jasełka przygotowane przez  uczniów klasy 3. Dziękujemy za wprowadzenie w nastrój świąteczny i życzymy aby Gwiazda Betlejemska świeciła swoim blaskiem na wszystkie nasze rodziny.

 

                Dnia 6 grudnia z inicjatywy pana wójta Pawła Pisarka  oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej uczennice z naszej szkoły Weronika, Lila, Rozalia i Karolina udały się do najstarszych mieszkańców naszej wsi - powyżej 90 roku życia. wprowadziliśmy  świąteczny charakter spotkania, seniorzy otrzymali upominki przygotowane przez uczniów innych szkół,a my zaprezentowaliśmy kolędników i śpiewaliśmy kolędy. Dziękujemy organizatorom, że mogliśmy  wziąć udział w tak radosnym przedsięwzięciu.