Szanowni Państwo
 
 
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju ducha, odpoczynku i uśmiechu każdego dnia. Aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł więcej radości, pomyślności i spełnienia.
Wszystkiego, co najlepsze!
 
 
 
Pozdrawiamy
Zespół Być jak Ignacy
 

           W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski chciał podzielić się ze wszystkimi dobrym słowem i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Żałujemy, że nie możemy zrobić tego osobiście, ale to co płynie z serca zostało przedstawione w filmie.
Elementy, które znajdują się w filmie zostały wykonane przez członków Samorządu Uczniowskiego, a piosenka nagrana przez uczniów klasy 7a. :)
 

                 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Również w naszej szkole, mimo braku naszej obecności, odbył się ten wyjątkowy dzień. Samorząd Uczniowski przygotował kilka ciekawych informacji skierowanych przede wszystkim do najmłodszej części naszej szkolnej społeczności. Uczniowie mieli możliwość poznać historię ulubionej pluszowej maskotki i wykonać kilka ciekawych zadań. Uczniowie klas młodszych mieli do wykonania quiz ze znajomości imion bajkowych postaci miśków i niedźwiedzi, otrzymali również kartę pracy do kodowania oraz różne kolorowanki. Dodatkowo Samorząd przekazał im bajki, których bohaterami były miśki znane naszym rodzicom oraz babciom i dziadkom. Mowa tutaj np. o misiu imieniem Koralgol.

Uczniowie, którzy lubią rysować, mogli również wykonać rysunek swojego ulubionego pluszaka i przesłać na naszego maila. Bardzo nam miło pochwalić się pracami, które zostały do nas nadesłane. Serdecznie dziękujemy autorom za wkład pracy. Uczniowie otrzymają drobne upominki oraz kolorowe dyplomy, które będą czekać na nich w sekretariacie naszej szkoły.

 

Samorząd Uczniowski