DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ, ŻE  ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI NAUKA ZDALNA BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ DO 03.01.2021 r.

           Klasa 6 wraz z wychowawcą P. Mają Zbierską zorganizowała akcję pomocy dla personelu medycznego i pacjentów. Zakupiliśmy produkty żywnościowe takie jak: owoce, słoiczki dla dzieci, musy, kawy, herbaty, czekolady, woda jak również produkty higieniczne. Rzeczy te natychmiast trafiły do pacjentów.  Wdzięczność z jaką się spotkaliśmy była niesamowita. Zachęcamy wszystkich do pomocy, gdyż nadal potrzeba w szpitalu bardzo wielu rzeczy, a dało się odczuć że personel musi się mierzyć z ogromnym hejtem społeczeństwa i jest wdzięczny za każdy serdeczny gest. Warto pomagać!
 
Zbierska Maja
 

            21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości. Wiemy jak ważna jest : potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Życzymy  samych życzliwych ludzi na drodze życia. 

Uczniowie kl.7a i wychowawczyni R.Haściło
 

              Wnioski nadpłaty za obiady w październiku - dotyczy klas 4-8, należy składać w sekretariacie szkoły do końca listopada 2020 r. W razie pytań proszę o kontakt z ustaleniem nadpłaty z sekretariatem szkoły tel. 957287531. Plik znajduje się na naszej stronie szkoły "DANE-OBIADY".

               DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ OD DNIA 09.11.2020r. DO DNIA 29.11.2020r. UCZNIOWIE WSZYSTKICH KLAS BĘDĄ UCZYĆ SIĘ ZDALNIE.

           Uczniowie klasy drugiej przez ostatni czas przygotowywali się do zaprezentowania wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie”. Kiedy stroje i dekoracja były już gotowe dzieci postanowiły zaprosić swoich młodszych kolegów i koleżanki na przedstawienie.  Na widowni zasiedli uczniowie klas: 1a i 1b. Po przedstawieniu rozmawialiśmy o tym dlaczego warto jeść warzywa i owoce. Mimo tremy nasi mali aktorzy świetnie odegrali swoje role, a przy tym dobrze się bawili.

 Tyszuk