BRAWO ! Miło mi jest poinformować, że nasz uczeń Filip Trocki (klasa 4A) odniósł sukces w konkursie Lubuskie Konfrontacje Artystyczne na etapie powiatowym, który miał miejsce w Przytocznej. Finał wojewódzki odbędzie się 14 czerwca w Zbąszyniu. W poprzednim festiwalu Pro Arte Filip otrzymał tytuł laureata (osiągnięcie zostało od tego roku zatwierdzone przez Ministra Edukacji Narodowej jako szczególne osiągnięcie). Nadmienię, że na tej samej scenie swoje kroki w branży muzycznej stawiał Dawid Kwiatkowski. Zwracam się z prośbą o głosy uczennic i uczniów Szkoły Podstawowej w Wawrowie w plebiscycie publiczności dla Filipa. Będziemy Was informować, gdy głosowanie ruszy. Gratulujemy z całego serca i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Joanna Nawrot

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wawrowie im. Sybiraków informuje wszystkich rodziców, których dzieci rozpoczną naukę w klasie pierwszej 1 września 2024 roku, że w dniu 5 czerwca 2024 roku (środa) o godzinie 17:00 odbędzie się w gabinecie numer 7 spotkanie organizacyjne.

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Dnia 30 kwietnia, odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Organizacją owego apelu w tym roku szkolnym zajęły się klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami. Uczniowie przekazali najważniejsze informacje historyczne o tym święcie. Były wzruszające występy wokalne, piękny wiersz a także wspólne odśpiewanie hymnu. Dzieci były bardzo dumne ze swojego występu. Zapraszamy do fotorelacji na facebooku.
Maja Zbierska
Joanna Nawrot
Elżbieta Borda-Dziatkowiak

30 kwietnia 2024 roku na naszej szkole   miało miejsce uroczyste podsumowanie III edycji szkolnegokonkursu matematyczno-plastycznego „W krainie liczbolandii" oraz rozdanie nagródi wyróżnień. Dostarczono do nas 22 prace wykonane różnymi technikami. Prace konkursowe można oglądać w szkole  na wystawie pokonkursowej. Jak co roku, wszystkie prace są niezwykle ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy i pomysłowości w ich przygotowaniu, zarówno od najmłodszych uczestników konkursu, jak i najstarszych.

Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe oraz słodki załącznik.

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom gratulujemy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie matematyczno-plastycznym.

Dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w  Wawrowie im. Sybiraków

za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do IV edycji konkursu.

Organizatorzy:

Iwona Szelest