Uczniowie klasy drugiej przez ostatni czas przygotowywali się do zaprezentowania wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie”. Kiedy stroje i dekoracja były już gotowe dzieci postanowiły zaprosić swoich młodszych kolegów i koleżanki na przedstawienie.  Na widowni zasiedli uczniowie klas: 1a i 1b. Po przedstawieniu rozmawialiśmy o tym dlaczego warto jeść warzywa i owoce. Mimo tremy nasi mali aktorzy świetnie odegrali swoje role, a przy tym dobrze się bawili.

 Tyszuk

 

                Uczniowie kl. 7B wraz z wychowawczynią Małgorzatą Przystajko,  przekazali lekarzom, pielęgniarkom i salowym bloku 8 Szpitala Zakaźnego  paczkę z podziękowaniami za Ich poświęcenie i pracę.

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE, ŻE OD 26.10.2020r. DO 08.11.2020r.

ZAJĘCIA W SZKOLE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W SYSTEMIE MIESZANYM:

 

KLASY 1-3 PRACUJĄ WEDŁUG DOTYCHCZASOWEGO SYSTEMU (W SZKOLE) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

 

KLASY 4-8 PRACUJĄ ZDALNIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PLANEM LEKCJI

 

UWAGA!

OBIADY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 BĘDĄ NORMALNIE WYDAWANE W SZKOLE.

Szanowni Państwo ponad tydzień temu podjęliśmy   inicjatywę wydrukowania kalendarza na rok 2021  z ulubionymi zwierzątkami naszych dzieci.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Waszych dzieci,  Samorządu Szkolnego oraz klasy 7a zebraliśmy bardzo dużo zdjęć pupili. Następnie  mama Romka i Hani  nieodpłatnie wykonała projekt kalendarza, dzięki czemu zaoszczędziliśmy dużą kwotę . Dzięki wsparciu uzyskanemu   od Rady Rodziców (500zł), wydrukowanie  zleciliśmy profesjonalnej drukarni. Powstał dwustronny kolorowy  kalendarz w formacie A3 z 52  zdjęciami pupili. Pragniemy kalendarz rozprowadzać w cenie 10 zł,  pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczymy na dalsze wspólne działania Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy i zrobieniem przyjemności swoim dzieciom, zapraszamy do zakupu.

Kalendarz będą mogły kupić dzieci od jutra w szkole.