Nasza akcja DZIEŃ KOLOROWYCH  SKARPETEK zakończyła się przekazaniem skarpetek  chłopcu o Imieniu Jakub. Jest On kuzynem uczennicy naszej szkoły. Jakubek jest najstarszy z szóstki rodzeństwa. Uwielbia muzykę i książki. Lubi czytać i śpiewać. Kocha zwierzęta najbardziej psy i koty. Miał nawet własnego konia. Tuli psy nawet te groźne, przy Jakubie łagodnieją. Rodzina chłopca  dziękuje za wspaniałą akcje i ukłon w Jego stronę. 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie w akcje. Pozdrawiamy  Kubusia i Jego Rodzinkę.

                                                                           Renata Haściło

 

                 21 marca -to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny. To również   Dzień kolorowej skarpety, w którym szczególnie  dostrzegamy piękno w różnorodności i obchodzimy święto osób z Zespołem Downa. Nasza szkolna rodzinka z Wawrowa potrafi się świetnie bawić, ale też zatrzymać na chwilę i pomyśleć o tym, jaki jest nasz stosunek do osób z niepełnosprawnością. Wszyscy jesteśmy ważni i wartościowi.

 M.Karolkowska

ŚWIATOWY DZIEŃ KOLOROWYCH SKAPRETEK  21!MARCA

Jesteśmy małą  szkołą, w ostatnim czasie niewielu  uczniów uczyło się  w szkole, ze względu na zdalne nauczanie w klasach 4-8, ale posiadamy wielkie serca.. Uczymy się wrażliwości, altruizmu,  szacunku dla innych ludzi. Organizujemy  wiele akcji charytatywnych. Wszystkie akcje w naszej szkole cieszą się ogromnym zaangażowaniem dzieci, rodziców i nauczycieli. Ostatnia z nich  to dzień w który nasza uwaga szczególnie jest skierowana na osoby z zespołem Downa. W tym celu obejrzeliśmy wzruszający teledysk  50 mam 50 dzieci z zespołem Downa, rozmawialiśmy o potrzebie szacunku i akceptacji przez tych ludzi. Zebraliśmy także skarpetki które przekażemy   dzieciom z zespołem Downa. Podczas drogi krzyżowej dzieci będą modliły się za dzieci z zespołem Downa oraz ich rodziny.

 R.Hasciło

             DYREKTOR SZKOŁY INFORMUJE, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI NAUCZANIE W OKRESIE OD 22.03.2021r. DO 09.04.2021r. BĘDZIE ODBYWAŁO SIĘ ZDALNIE.

             W WYŻEJ WYMIENIONYM OKRESIE PRZEWIDZIANA JEST RÓWNIEŻ W DNIACH  01.04.2021r. DO 06.04.2021r. WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA,  PODCZAS KTÓREJ NIE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ ZAJĘCIA. DO NAUCZANIA ZDALNEGO PONOWNIE WRACAJĄ UCZNIOWIE 7 KWIETNIA 2021r.

                 Szanowni rodzice, drodzy uczniowie !!! Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.) informuję, że od dnia 15 marca do 26 marca 2021 roku zmienia się praca szkoły. Klasy I- III przechodzą na nauczanie hybrydowe to znaczy:

  1. w dniach 15-19.03.2021 roku

   - klasy IB i II uczą się stacjonarnie, czyli w szkole,

   - klasy IA i III uczą się zdalnie, czyli on- line,

  1. w dniach 22-26.03.2021 roku

   - klasy IA i III uczą się stacjonarnie, czyli w szkole,

   - klasy IB i II uczą się zdalnie, czyli on- line.

W wyżej wymienionym okresie klasy IV- VIII nadal kontynuują nauczanie zdalne.

Świetlica cały czas pracuje, bez zmian. Obiady będą otrzymywały dzieci, które w danym czasie będą pracowały stacjonarnie.