Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz przyjaciele naszej szkoły. Pragniemy wszystkich poinformować, że postanowiliśmy ponownie wziąć udział w akcji Lidla pt. „Szkoły Pełne Talentów 2”. W poprzednim roku Wasza walka o każdego „talenciaka” pozwoliła nam pozyskać ciekawe nagrody, a były to m.in.: zestaw plastyczne, z których radość czerpali uczniowie naszej szkolnej świetlicy, zestaw figur geometrycznych, zegary pokazowe do wyposażenia klasy oraz instrumenty muzyczne.

W tym roku baza nagród jest równie ciekawa. Wierzymy, że nasze wspólne działania ponownie zaprowadzą nas do sukcesu i uda nam się pozyskać ciekawe nagrody dla naszej szkoły.

Jak wspomóc naszą szkołę? Wystarczy podczas zakupów w sklepie Lidl odebrać przy kasie „talenciaki”, a następnie przekazać je bezpośrednio do wyznaczonych pojemników w naszej szkole. Znajdują się one w sekretariacie szkoły, a także w gabinecie nr 0 oraz gabinecie nr 5. Można również samodzielnie zeskanować „talenciaka” i przekazać go naszej placówce. Zabawa rusza już pierwszego września!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Wygrywajmy dla naszej szkoły!

 Opiekun akcji: Martyna Dratwińska

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE, ŻE W DNIU 4 WRZEŚNIA 2023r. (PONIEDZIAŁEK) ROZPOCZNIE SIĘ NOWY ROK SZKOLNY. W POWYŻSZYM PRZEDSTAWIAM HARMONOGRAM INAUGURACJI:

800 - MSZA ŚW. W KOŚCIELE PARAFIALNYM

900 - APEL W SALI GIMNASTYCZNEJ ROZPOCZYNAJĄCY NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

930- SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS Z UCZNIAMI W GABINETACH