25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Również w naszej szkole, mimo braku naszej obecności, odbył się ten wyjątkowy dzień. Samorząd Uczniowski przygotował kilka ciekawych informacji skierowanych przede wszystkim do najmłodszej części naszej szkolnej społeczności. Uczniowie mieli możliwość poznać historię ulubionej pluszowej maskotki i wykonać kilka ciekawych zadań. Uczniowie klas młodszych mieli do wykonania quiz ze znajomości imion bajkowych postaci miśków i niedźwiedzi, otrzymali również kartę pracy do kodowania oraz różne kolorowanki. Dodatkowo Samorząd przekazał im bajki, których bohaterami były miśki znane naszym rodzicom oraz babciom i dziadkom. Mowa tutaj np. o misiu imieniem Koralgol.

Uczniowie, którzy lubią rysować, mogli również wykonać rysunek swojego ulubionego pluszaka i przesłać na naszego maila. Bardzo nam miło pochwalić się pracami, które zostały do nas nadesłane. Serdecznie dziękujemy autorom za wkład pracy. Uczniowie otrzymają drobne upominki oraz kolorowe dyplomy, które będą czekać na nich w sekretariacie naszej szkoły.

 

Samorząd Uczniowski

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE INFORMUJE CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ, ŻE  ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI NAUKA ZDALNA BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ DO 03.01.2021 r.

           Klasa 6 wraz z wychowawcą P. Mają Zbierską zorganizowała akcję pomocy dla personelu medycznego i pacjentów. Zakupiliśmy produkty żywnościowe takie jak: owoce, słoiczki dla dzieci, musy, kawy, herbaty, czekolady, woda jak również produkty higieniczne. Rzeczy te natychmiast trafiły do pacjentów.  Wdzięczność z jaką się spotkaliśmy była niesamowita. Zachęcamy wszystkich do pomocy, gdyż nadal potrzeba w szpitalu bardzo wielu rzeczy, a dało się odczuć że personel musi się mierzyć z ogromnym hejtem społeczeństwa i jest wdzięczny za każdy serdeczny gest. Warto pomagać!
 
Zbierska Maja
 

            21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości. Wiemy jak ważna jest : potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Życzymy  samych życzliwych ludzi na drodze życia. 

Uczniowie kl.7a i wychowawczyni R.Haściło