Miło nam poinformować , że w ramach programu Pomocy Psychologicznej Fundacja Świętego Mikołaja przyznała  Szkole Podstawowej w Wawrowie dotacje na realizację działań interwencyjnych . Projekt będzie realizowany w dniach 01 kwietnia-30 czerwca 2024 roku i obejmuje zajęcia alpakoterapii oraz indywidualne wsparcie psychologiczne dla uczniów naszej szkoły.

               Uczniowie klas 4 na lekcji techniki z wychowania komunikacyjnego mieli możliwość przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej na manekinie, opatrywania ran z ciałami obcymi wbitymi w ciało ludzkie i profesjonalnego powiadomienia pogotowia ratunkowego.

           W dniu 18 marca 2024r.  uczniowie i uczennice klasy 4b, pod opieką P. Mai Zbierskiej oraz P. Justyny Banaszak, udali się do gorzowskiej filharmonii w celu odbycia warsztatów "Filharmonia od Kuchni". Warsztaty jak widać na fotografiach były bardzo interesujące i wartościowe. Uczniowie byli nimi zachwyceni. Udało im się nawet odegrać swój własny krótki koncert. Po warsztatach muzycznych, udaliśmy się na zwiedzanie sal i pomieszczeń, a także magazynów znajdujących się w budynku filharmonii. Czas upłynął bardzo szybko i radośnie.
 
Maja Zbierska