Dyrektor szkoły prosi rodziców o systematyczne (codzienne) sprawdzanie wiadomości od poszczególnych nauczycieli przedmiotowców w Librusie i na stronie szkoły w zakładce DANE, w związku z zaleceniem MEN w sprawie zdalnego nauczania. Sprawdzeń należy dokonywać tylko poprzez komputery lub laptopy, nie przez telefony komórkowe.

Drodzy uczniowie przesyłam Wam serdeczne pozdrawiania, dobrze wykorzystajcie ten  wolny  czas, dbajcie o swoje zdrowie.

Klasy ósme pamiętajcie przed Wami najważniejszy egzamin w życiu, którego się nie powtórzy. i który zdecyduje o Waszej przyszłości. 
Bądźcie pomocni w domu.Zachęcam do zrobienia zdjęć na nasz konkurs szkolny (to samo ujęcie przyrody lub drzew w różnym czasie) Cieszcie się wolnym czasem. 
Przesyłam zadania. Klasy 1,2,3  proszę aby uczyły się modlitw , które mają do zaliczenia. Proszę każdy uczeń wybiera sobie 2 dowolne zadania  tygodniowo  i  wykonuje je.Oczywiście w zadaniach rezygnujemy z tych, w których zagrażamy swojemu zdrowiu lub zdrowiu innych.
Zapewniam Was o modlitwie i proszę pamiętajcie w modlitwie o chorych.
 
Załącznik znajduje się w dziale "Dane".

Dodatkowe informacje od Pana Dyrektora Romana Szambelana nt.

„POMÓŻMY ZŁOTEJ RYBCE SPEŁNIĆ JEJ ŻYCZENIE”

         Każdy z nas może przyczynić się do tego aby zakiełkowało w nim życie. W dniu 04.04.2020 o 15,00 przy stawku odbędzie się zarybianie. Każdy uczestnik  będzie mógł nabyć wybraną rybkę i osobiście wpuścić ją do stawu. Zapraszamy wszystkich, całymi rodzinami (rodzice , dzieci , dziadkowie...) do wsparcia naszego działania. Dla dzieci to będzie nie lada atrakcja.

 

 

             W związku z zaleceniami Wojewody Lubuskiego o odwołaniu w placówkach oświatowych wszystkich działań noszących znamiona spotkań grupowych, które mogą sprzyjać rozpowszechnianiu się koronawirusa, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wawrowie informuje całą społeczność szkolną, że odwołuje z dnia 19 marca 2020 r. zaplanowany Dzień Otwarty Szkoły.

            Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wawrowie na podstawie decyzji Premiera Rządu Polskiego informuje, że zawiesza wszelkie zajęcia w szkole w dniach 12-25 marca 2020 r. Zdając sobie jednak sprawę, iż w niektórych przypadkach rodzicom będzie trudno znaleźć opiekę nad dziećmi z dnia na dzień, dlatego w wyjątkowych sytuacjach będzie można przysłać je do szkoły, w dniach czwartek i piątek tj. 12 i 13.03.2020 r. Nauczyciele w tych dniach nie będą prowadzić standardowych lekcji jedynie opiekę. Od 16 marca 2020 r. szkoła będzie nieczynna.