Zarządzenie Nr 4/2020

Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wawrowie

z dnia 25.05.2020

w sprawie organizacji zajęć i konsultacji w trybie stacjonarnym w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Plik znajduje się: Dane - Zarządzenie Nr 4/2020

"ZWROT NADPŁATY ZA OBIADY"

Drodzy rodzice, których pociechy jedzą obiady w szkole. Ze względu na odwołanie zajęć lekcyjnych spowodowane koronawirusem, proszę o pobranie druku wniosku o zwrot nadpłaty za obiady (marzec 2020 r.), wypełnienie i dostarczenie niezwłocznie do sekretariatu szkoły. Na podstawie złożonego wniosku księgowość dokona zwrotu nadpłaty. Plik znajduje się DANE - OBIADY.

WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCA ZAPOBIEGANIA I PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19 NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WAWROWIE

Plik znajduje się: Dane – Procedura Covid 19

Klasa II w ramach zajęć plastyczno-technicznych stworzyła projekt „Zielone osiedle”. Najpierw uczyliśmy się o ekologii i o tym jaki my – ludzie mamy wpływ na naszą planetę.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną do zapoznania się
z pracami uczniów. Znajduje się na nich wiele drzew, traw i kwiatów, ludzie segregują odpady do kolorowych koszy na śmieci, a u niektórych są nawet panele słoneczne. Brawo za piękną twórczość uczniów klasy II i ciekawą lekcję ekologii.