W dniu 30 listopada 2018 r. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wawrowie odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie klas I – VII świetnie bawili się przy dźwiękach muzyki odtwarzanej przez prowadzącego, pana Piotra Melinisa. Wśród wielu atrakcji znalazły się wróżby oraz rozmaite zabawy taneczne, do których dzieci bardzo chętnie się włączały. W przerwach uczniowie zjadali zgromadzone wcześniej zdrowe przekąski i poznawali swoją przyszłość, wróżąc sobie pod opieką wychowawców. Wszystkim dopisywał doskonały humor.

Szkoda, że zabawa trwała tylko dwie godziny; dzieci z niecierpliwością oczekują na kolejną – tym razem karnawałową.

Zabawę andrzejkową zorganizowali następujący nauczyciele: pani Monika Czaja, pani Halina Zielińska, pani Małgorzata Przystajko, pani Renata Haściło, pani Katarzyna Krajewska.